Rezultate şi trofee

Clubul Sportiv „Dao” – Traditie si Respect în spiritul Artelor Martiale

Clubul Sportiv „DAO” se afla printre primele cluburi de Arte Martiale din Iasi fiind fondat în anul 1991. Acest club a avut o evolutie spectaculoasa în timp, peste 4000 de practicanti antrenându-se sub îndrumarea instructorilor sai: Teodor NICA centura neagra 4 DANG si Stefan NICA centura neagra 4 DANG.
În prezent clubul numara peste 300 de sportivi, incluzând filialele din Galati, Botosani, Piatra Neamt, Resita si Husi, 35 de centuri negre si 15 instructori.
Clubul Sportiv „DAO” a reusit sa îmbine armonios calitatea cu cantitatea, comportându-se foarte bine, atât la competitiile nationale cât si la cele internationale. Câteva din rezultatele practicantilor clubului obtinute în competitiile nationale si internationale sunt mentionate mai jos:

Rezultate şi trofee internaţionale

• 1991 – Locul 3 la Campionatul European de Qwan Ki Do (Franta) la categoria lupta centuri negre: NICA STEFAN, NICA TEODOR
• 1994 – Locul 3 la Campionatul Mondial de Qwan Ki Do (Italia) la categoria lupta centuri negre: NICA STEFAN, NICA TEODOR
• 1996 – Locul 2 la Campionatul European de Qwan Ki Do (România) la categoria lupta grade: COLOTILA MIHAI, LOMBADA VICTOR
• 1996 – Locul 3 la Campionatul European de Qwan Ki Do (România) la categoria lupta centuri negre: NICA STEFAN, NICA TEODOR, TOCARIU MARIAN
• 1996 – Locul 3 la Campionatul European de Qwan Ki Do (România) la categoria arme traditionale: NICA TEODOR
• 1998 – Locul 1 la Campionatul Mondial de Qwan Ki Do (Coasta de Fildes) la categoria lupta grade: DUMITRIU IULIAN
• 2000 – Locul 3 la Campionatul European de Qwan Ki Do (Italia) la categoria lupta centuri negre: DOROFTEI FLAVIUS
• 2003 – Locul 2 Campionatul Mondial de Qwan Ki Do (Germania) la categoria THAO QUYEN fete grade: BUJOREANU ANCA
• 2003 – Locul 2 Campionatul Mondial de Qwan Ki Do (Germania) la categoria THAO QUYEN baieti grade: PATRASCUTA STEFANITA
• 2003 – Locul 1 Campionatul Mondial de Qwan Ki Do (Germania) la categoria lupta fete centuri negre: STIRBU SILVIA
• 2003 – Locul 2 Campionatul Mondial de Qwan Ki Do (Germania) la categoria lupta baieti centuri negre: DOROFTEI FLAVIUS
• 2005 – Locul 2 Campionatul European de Qwan Ki Do (Franta) la categoria lupta baieti grade: PATRASCUTA STEFANITA
• 2005 – Locul 2 Campionatul European de Qwan Ki Do (Franta) la categoria lupta baieti centuri negre: BEFU CODRUT
• 2005 – Locul 2 Campionatul European de Qwan Ki Do (Franta) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre 2 dang: FLORIN OBREJA
• 2005 – Locul 3 Campionatul European de Qwan Ki Do (Franta) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre: URSU DAN
• 2007 – Locul 1 Campionatul Mondial de Qwan Ki Do (România) la categoria THAO QUYEN: URSU DAN
• 2007 – Locul 1 Campionatul Mondial de Qwan Ki Do (România) la categoria lupta centuri negre: BEFU CODRUT
• 2007 – Locul 2 Campionatul Mondial de Qwan Ki Do (România) la categoria THAO QUYEN: TURCANU PAUL
• 2007 – Locul 2 Campionatul Mondial de Qwan Ki Do (România) la categoria lupta grade: ZAMFIR CATALINA
• 2007 – Locul 2 Campionatul Mondial de Qwan Ki Do (România) la categoria lupta grade: RADUCU ROXANA PAULA
• 2007 – Locul 2 Campionatul Mondial de Qwan Ki Do (România) la categoria THAO QUYEN: OBREJA FLORIN
• 2007 – Locul 3 Campionatul Mondial de Qwan Ki Do (România) la categoria lupta grade: AGACHI NARCIS
• 2007 – Locul 3 Campionatul Mondial de Qwan Ki Do (România) la categoria lupta grade: STRATULA VASILICA
• 2009 – Locul 1 Campionatul European de Copii si Juniori (Germania) la categoria THAO QUYEN baieti 7-8 ani grade rosii: DENIS CIOFU
• 2009 – Locul 2 Campionatul European de Copii si Juniori (Germania) la categoria THAO QUYEN fete 9-10 ani grade rosii: THEODORA VUSATIUC STANUTA
• 2009 – Locul 3 Campionatul European de Copii si Juniori (Germania) la categoria THAO QUYEN baieti  11-12 ani: BOGDAN RADULESCU
• 2009 – Locul 1 Campionatul European de Qwan Ki Do (Austria) la categoria lupta baieti centuri negre: MARIAN MOISEI
• 2009 – Locul 1 Campionatul European de Qwan Ki Do (Austria) la categoria lupta baieti centuri negre: CODRUT BEFU
• 2009 – Locul 1 Campionatul European de Qwan Ki Do (Austria) la categoria lupta fete grade: ROXANA CALISTRU
• 2009 – Locul 1 Campionatul European de Qwan Ki Do (Austria) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre arme de lemn: DAN URSU

Rezultate şi trofee naţionale

• 1991 – Locul 1 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Suceava) la categoria lupta centuri negre: NICA STEFAN, NICA TEODOR, SERMET ADRIAN
• 1991 – Locul 1 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Suceava) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre: NICA STEFAN
• 1991 – Locul 2 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Suceava) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre: NICA TEODOR
• 1991 – Locul 3 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Suceava) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre: GAFITANU DUMITRU
• 1992 – Locul 1 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Iasi) la categoria lupta baieti centuri negre: NICA STEFAN, NICA TEODOR
• 1992 – Locul 1 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Iasi) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre: NICA STEFAN
• 1992 – Locul 2 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Iasi) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre: NICA TEODOR
• 1993 – Locul 1 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Iasi) la categoria lupta baieti centuri negre: NICA STEFAN, NICA TEODOR
• 1993 – Locul 1 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Iasi) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre: NICA STEFAN
• 1993 – Locul 2 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Iasi) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre: NICA TEODOR
• 1994 – Locul 1 la Campionatul National de Qwan Ki Do la categoria THAO QUYEN: NICA STEFAN
• 1995 – Locul 1 la Cupa Romaniei de Qwan Ki Do (Focsani) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre: NICA TEODOR
• 1995 – Locul 2 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Brasov) la categoria lupta baieti centuri negre: NICA STEFAN, NICA TEODOR
• 1995 – Locul 1 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Brasov) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre: NICA TEODOR
• 1996 – Locul 3 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Iasi) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre: STIRBU SORIN
• 1996 – Locul 3 la Campionatul National de Qwan Ki Do-CoVoDao (Iasi) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre: STIRBU SORIN
• 1997 – Locul 2 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Brasov) la categoria THAO QUYEN fete grade: SABAREANU CARMEN
• 1997 – Locul 3 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Brasov) la categoria THAO QUYEN: BACIU IRINEL
• 1997 – Locul 2 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Brasov) la categoria lupta centuri negre: GORNIC MONICA, STIRBU SILVIA, SABAREANU CARMEN
• 1998 – Locul 1 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Iasi) la categoria lupta centuri negre
• 1998 – Locul 1 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Iasi) la categoria THAO QUYEN baieti si fete: SABAREANU CARMEN, STIRBU SORIN
• 1999 – Locul 1 la Cupa României la Qwan Ki Do (Suceava) la categoria THAO QUYEN baieti: STIRBU SORIN
• 1999 – Locul 2 la Cupa României la Qwan Ki Do (Suceava) la categoria THAO QUYEN fete: STIRBU SILVIA
• 1999 – Locul 3 la Cupa României la Qwan Ki Do (Suceava) la categoria lupta centuri negre baieti: OBREJA FLORIN, DORFTEI FLAVIUS, COJOCARIU DANIEL
• 1999 – Locul 1 la Cupa României la Qwan Ki Do (Suceava) la categoria lupta centuri negre fete: STIRBU SILVIA, GORNIC MONICA, NICA PETRONELA
• 1999 – Locul 2 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Brasov) la categoria lupta centuri negre:STIRBU SILVIA, GORNIC MONICA, NICA PETRONELA
• 1999 – Locul 2 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Brasov) la categoria THAO QUYEN baieti: STIRBU SORIN
• 2000 – Locul 2 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Bacau) la categoria THAO QUYEN fete centuri negre: GORNIC MONICA
• 2000 – Locul 3 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Bacau) la categoria THAO QUYEN fete centuri negre: STIRBU SILVIA
• 2000 – Locul 2 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Bacau) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre: OBREJA FLORIN
• 2000 – Locul 3 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Bacau) la categoria THAO QUYEN baieti grade: COJOCARIU ADRIAN
• 2000 – Locul 2 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Bacau) la categoria lupta centuri negre fete: STIRBU SILVIA, GORNIC MONICA
• 2000 – Locul 2 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Bacau) la categoria lupta grade baieti: PISICA ALIN, COJOCARIU ADRIAN, NASTASE EMIL, URSU DAN
• 2000 – Locul 2 la Cupa României la Qwan Ki Do (Iasi) la categoria lupta centuri negre fete: STIRBU SILVIA, GORNIC MONICA
• 2000 – Locul 3 la Cupa României la Qwan Ki Do (Iasi) la categoria lupta centuri negre fete: SABAREANU CARMEN, PRIHOANCA LIDIA
• 2000 – Locul 2 la Cupa României la Qwan Ki Do (Iasi) la categoria lupta centuri negre baieti: STIRBU SORIN, OBREJA FLORIN, DOROFTEI FLAVIUS, BACIU IRINEL
• 2000 – Locul 2 la Cupa României la Qwan Ki Do (Iasi) la categoria lupta grade baieti: PISICA ALIN, TABAN LAURENTIU, COJOCARIU ADRIAN, NASTASE EMIL
• 2000 – Locul 2 la Cupa României la Qwan Ki Do (Iasi) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre: STIRBU SORIN
• 2000 – Locul 3 la Cupa României la Qwan Ki Do (Iasi) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre: OBREJA FLORIN
• 2000 – Locul 2 la Cupa României la Qwan Ki Do (Iasi) la categoria THAO QUYEN fete centuri negre: GORNIC MONICA
• 2000 – Locul 3 la Cupa României la Qwan Ki Do (Iasi) la categoria THAO QUYEN fete centuri negre: STIRBU SILVIA
• 2000 – Locul 2 la Cupa României la Qwan Ki Do (Iasi) la categoria THAO QUYEN fete grade: NICA ALINA
• 2000 – Locul 3 la Cupa României la Qwan Ki Do (Iasi) la categoria THAO QUYEN baieti grade: TURCANU PAUL
• 2000 – Locul 1 la Campionatul National Copii si Juniori de Qwan Ki Do la categoria lupta baieti: STANCIU LUCIAN, MIRON IULIAN
• 2000 – Locul 1 la Campionatul National Copii si Juniori de Qwan Ki Do la categoria THAO QUYEN baieti: ZELINSCHI VLAD
• 2000 – Locul 3 la Campionatul National Copii si Juniori de Qwan Ki Do la categoria THAO QUYEN baieti: PAVEL MARIUS
• 2001 – Locul 2 la Campionatul National de Qwan Ki Do la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre
• 2002 – Locul 1 la Campionatul National de Qwan Ki Do la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre
• 2003 – Locul 1 la Campionatul National de Qwan Ki Do la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre
• 2004 – Locul 2 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Botosani) la categoria THAO QUYEN baieti grade: PATRASCUTA STEFANITA
• 2004 – Locul 3 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Botosani) la categoria THAO QUYEN baieti grade: PAVEL MARIUS
• 2004 – Locul 2 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Botosani) la categoria THAO QUYEN fete grade: BUJOREANU ANCA
• 2004 – Locul 3 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Botosani) la categoria THAO QUYEN fete grade: MOCANU RALUCA
• 2004 – Locul 1 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Botosani) la categoria THAO QUYEN centuri negre: URSU DAN
• 2004 – Locul 3 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Botosani) la categoria THAO QUYEN centuri negre: JAJAIE FLORIN
• 2004 – Locul 1 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Botosani) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre peste 1 Dang: OBREJA FLORIN
• 2004 – Locul 3 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Botosani) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre peste 1 Dang: TURCANU PAUL
• 2004 – Locul 2 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Botosani) la categoria lupta baieti grade
• 2004 – Locul 3 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Botosani) la categoria lupta fete grade
• 2004 – Locul 3 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Botosani) la categoria lupta fete centuri negre
• 2005 – Locul 2 la Campionatul National de Seniori (Bacau) la categoria THAO QUYEN fete grade: MOCANU RALUCA
• 2005 – Locul 1 la Campionatul National de Seniori (Bacau) la categoria THAO QUYEN baieti grade: PATRASCUTA STEFANITA
• 2005 – Locul 3 la Campionatul National de Seniori (Bacau) la categoria THAO QUYEN baieti grade: PAVEL MARIUS
• 2005 – Locul 1 la Campionatul National de Seniori (Bacau) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre: URSU DAN MARIAN
• 2005 – Locul 1 la Campionatul National de Seniori (Bacau) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre 1 dang: OBREJA FLORIN
• 2005 – Locul 3 la Campionatul National de Seniori (Bacau) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre 1 dang: TURCANU PAUL
• 2005 – Locul 3 la Campionatul National de Seniori (Bacau) la categoria SONG DAU fete centuri negre: BUJOREANU ANCA, GHETAU LEONTINA
• 2005 – Locul 1 la Campionatul National de Qwan Ki Do Seniori (Bacau) la categoria THAO QUYEN fete grade: MOCANU RALUCA
• 2005 – Locul 1 la Campionatul National de Juniori (Roman) la categoria THAO QUYEN fete 7-10 ani: NICA ANDRA
• 2005 – Locul 1 la Campionatul National de Juniori (Roman) la categoria THAO QUYEN baieti 10-13 ani: BELECA CONSTANTIN
• 2005 – Locul 1 la Campionatul National de Juniori (Roman) la categoria THAO QUYEN fete 13-16 ani: NICA IRENE
• 2005 – Locul 2 la Campionatul National de Juniori (Roman) la categoria THAO QUYEN fete 13-16 ani: ZAMFIR CATALINA
• 2005 – Locul 1 la Campionatul National de Juniori (Roman) la categoria THAO QUYEN baieti 13-16 ani: ZELOINSCHI VLAD
• 2005 – Locul 1 la Campionatul National de Juniori (Roman) la categoria THAO QUYEN fete 16-18 ani: RADUCU MADALINA
• 2005 – Locul 2 la Campionatul National de Juniori (Roman) la categoria THAO QUYEN baieti 16-18 ani: STANCIU LUCIAN
• 2005 – Locul 3 la Campionatul National de Juniori (Roman) la categoria lupta baieti 10-13 ani: BELECA CONSTANTIN, UNGUREANU ALIN, LESAN COSMIN
• 2005 – Locul 2 la Campionatul National de Juniori (Roman) la categoria lupta fete 13-16 ani: NICA IRENE, ISARIE ELENA,  CALISTRU ROXANA
• 2005 – Locul 2 la Campionatul National de Juniori (Roman) la categoria lupta fete 16-18 ani: ISARIE IONEL, GANTU DANIELA, RADUCU ROXANA
• 2006 – Locul 1 la Campionatul National de Qwan Ki Do la categoria THAO QUYEN baieti grade: AGACHI NARCIS
• 2006 – Locul 3 la Campionatul National de Qwan Ki Do la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre: PATRASCUTA STEFANITA
• 2006 – Locul 3 la Campionatul National de Qwan Ki Do la categoria THAO QUYEN fete centuri negre peste 1 Dang: GHETAU LEONTINA
• 2006 – Locul 1 la Campionatul National de Qwan Ki Do la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre peste 1 Dang: OBREJA FLORIN
• 2006 – Locul 3 la Campionatul National de Qwan Ki Do la categoria lupta grade baieti:AGACHI NARCIS, AGACHI GABRIEL, STRATULA VASILE, ACHIREI DRAGOS
• 2006 – Locul 3 la Campionatul National de Qwan Ki Do la categoria lupta centuri negre baieti: COJOCARIU ADRIAN, BEFU CODRUT, PATRASCUTA STEFANITA, CORUT CIPRIAN
• 2007 – Locul 1 la Campionatul National de Seniori (Roman) la categoria THAO QUYEN baieti grade: AGACHI NARCIS DANIEL
• 2007 – Locul 1 la Campionatul National de Seniori (Roman) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre peste 1 Dang: OBREJA FLORIN
• 2007 – Locul 2 la Campionatul National de Seniori (Roman) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre peste 1 Dang: TURCANU PAUL
• 2007 – Locul 2 la Campionatul National de Seniori (Roman) la categoria lupta baieti centuri negre: COJOCARIU ADRIAN, BEFU CODRUT, MOISEI MARIAN, OBREJA FLORIN
• 2007 – Locul 3 la Campionatul National de Seniori (Roman) la categoria THAO QUYEN baieti grade: MIRON IULIAN
• 2007 – Locul 1 la Campionatul National de Copii si Juniori la categoria THAO QUYEN: NICA IRENE TEODORA
• 2007 – Locul 1 la Campionatul National de Copii si Juniori la categoria lupta fete: NICA IRENE TEODORA
• 2007 – Locul 1 la Campionatul National de Copii si Juniori la categoria lupta fete: CALISTRU ROXANA, RADUCU ROXANA PAULA, ZAMFIR CATALINA
• 2007 – Locul 1 la Campionatul National de Copii si Juniori la categoria THAO QUYEN: ZELINSCHI VLAD ALEXANDRU
• 2007 – Locul 1 la Campionatul National de Copii si Juniori la categoria THAO QUYEN: NICA ANDRA
• 2007 – Locul 2 la Campionatul National de Copii si Juniori la categoria THAO QUYEN: POPOVICI MIRCEA ALEXANDRU
• 2007 – Locul 2 la Campionatul National de Copii si Juniori la categoria THAO QUYEN: ZELINSCHI DRAGOS
• 2007 – Locul 2 la Campionatul National de Copii si Juniori la categoria THAO QUYEN: RADUCU ROXANA PAULA
• 2007 – Locul 3 la Campionatul National de Copii si Juniori la categoria lupta fete: NICA ANDRA, DUZINSCHI MARIA MAGDALENA, BOSNEA MADALINA
• 2007 – Locul 3 la Campionatul National de Copii si Juniori la categoria THAO QUYEN: BELECA CONSTANTIN
• 2007 – Locul 3 la Campionatul National de Copii si Juniori la categoria THAO QUYEN: ZAMFIR CATALINA IOANA
• 2007 – Locul 1 la Campionatul National de Arme Traditionale (Iasi) la categoria THAO QUYEN baieti arme de lemn: URSU DAN
• 2007 – Locul 1 la Campionatul National de Arme Traditionale (Iasi) la categoria THAO QUYEN baieti arme de taietoare: OBREJA FLORIN
• 2007 – Locul 1 la Campionatul National de Arme Traditionale (Iasi) la categoria lupta baieti centuri negre: COJOCARIU DANIEL
• 2007 – Locul 2 la Campionatul National de Arme Traditionale (Iasi) la categoria THAO QUYEN baieti arme de lemn: OBREJA FLORIN
• 2007 – Locul 2 la Campionatul National de Arme Traditionale (Iasi) la categoria THAO QUYEN baieti arme de taietoare: TURCANU PAUL
• 2007 – Locul 3 la Campionatul National de Arme Traditionale (Iasi) la categoria lupta baieti centuri negre: TURCANU PAUL
• 2007 – Locul 1 la Campionatul National de Arme Traditionale (Iasi) la categoria lupta fete grade: RADUCU ROXANA
• 2008 – Locul 2 la Campionatul National de Copii si Juniori (Botosani) la categoria THAO QUYEN fete 10-12 ani: NICA ANDRA
• 2008 – Locul 3 la Campionatul National de Copii si Juniori (Botosani) la categoria THAO QUYEN baieti 10-12 ani: RADULESCU BOGDAN
• 2008 – Locul 2 la Campionatul National de Copii si Juniori (Botosani) la categoria THAO QUYEN baieti 13-15 ani: BELECA CONSTANTIN
• 2008 – Locul 3 la Campionatul National de Copii si Juniori (Botosani) la categoria THAO QUYEN fete 16-17 ani: NICA IRENE
• 2008 – Locul 3 la Campionatul National de Copii si Juniori (Botosani) la categoria lupta fete 16-17 ani: NICA IRENE si RAMONA PASTRAVANU
• 2008 – Locul 1 la Campionatul National de Seniori (Brasov) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre: FLORIN OBREJA
• 2008 – Locul 2 la Campionatul National de Seniori (Brasov) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre: PAUL TURCANU
• 2008 – Locul 2 la Campionatul National de Seniori (Brasov) la categoria THAO QUYEN fete grade: ROXANA RADUCU
• 2008 – Locul 3 la Campionatul National de Seniori (Brasov) la categoria lupta baieti grade: STRATULA VASILICA, IULIAN MIRON, LUCIAN STANCIU si PARPAUTA IONUT
• 2008 – Locul 1 la Campionatul National de Arme Traditionale (Ploiesti) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre arme rare: FLORIN OBREJA
• 2008 – Locul 2 la Campionatul National de Arme Traditionale (Ploiesti) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre arme rare: PAUL TURCANU
• 2008 – Locul 3 la Campionatul National de Arme Traditionale (Ploiesti) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre arme rare: CODRUT BEFU
• 2008 – Locul 2 la Campionatul National de Arme Traditionale (Ploiesti) la categoria THAO QUYEN fete centuri negre: ROXANA RADUCU
• 2008 – Locul 1 la Campionatul National de Arme Traditionale (Ploiesti) la categoria lupta baieti centuri negre: FLORIN OBREJA
• 2008 – Locul 2 la Campionatul National de Arme Traditionale (Ploiesti) la categoria lupta baieti centuri negre: CODRUT BEFU
• 2008 – Locul 1 la Campionatul National de Arme Traditionale (Ploiesti) la categoria lupta fete grade: CATALINA ZAMFIR
• 2009 – Locul 2 la Campionatul National de Copii si Juniori (Iasi) la categoria THAO QUYEN fete 7-10 ani grade rosii: THEODORA VUSATIUC STANUTA
• 2009 – Locul 3 la Campionatul National de Copii si Juniori (Iasi) la categoria THAO QUYEN fete 11-12 ani grade rosii: MADALINA BOSNEA
• 2009 – Locul 2 la Campionatul National de Copii si Juniori (Iasi) la categoria THAO QUYEN baieti 7-8 ani: DENIS CIOFU
• 2009 – Locul 3 la Campionatl National de Copii si Juniori (Iasi) la categoria THAO QUYEN baietii 11-12 ani centuri violet: BOGDAN RADULESCU
• 2009 – Locul 3 la Campionatul National de Copii si Juniori (Iasi) la categoria THAO QUYEN fete 13-15 ani grade: ANDRA NICA
• 2009- Locul 3 la Campionatul National de Copii si Juniori (Iasi) la categoria lupta fete 13-15 ani grade: ANDRA NICA, MARIA MAGDALENA DUZINSCHI, IOANA MOISUC
• 2009 – Locul 2 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Roman) la categoria THAO QUYEN fete grade: CATALINA ZAMFIR
• 2009 – Locul 1 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Roman) la categoria THAO QUYEN baieti grade: FELIX DIUMEA
• 2009 – Locul 1 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Roman) la categoria THAO QUYEN baieti >centura neagra 2 Dang: FLORIN OBREJA
• 2009 – Locul 3 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Roman) la categoria THAO QUYEN baieti >centura neagra 2 Dang: PAUL TURCANU
• 2009 – Locul 2 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Roman) la categoria lupta fete grade: ROXANA CALISTRU, IRENE NICA, CATALINA ZAMFIR
• 2009 – Locul 3 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Roman) la categoria lupta baieti centuri negre: DANIEL COJOCARIU,CODRUT BEFU, MARIAN MOISEI, PAUL TURCANU
• 2009 – Locul 2 la Campionatul National de Arme Traditionale (Botosani) la categoria THAO QUYEN fete grade arme de lemn: ROXANA CALISTRU
• 2009 – Locul 1 la Campionatul National de Arme Traditionale (Botosani) la categoria THAO QUYEN baieti grade arme de lemn: ROBERTO LUIGI ANITOAIE
• 2009 – Locul 1 la Campionatul National de Arme Traditionale (Botosani) la categoria THAO QUYEN fete centuri negre arme de lemn: ROXANA RADUCU
• 2009 – Locul 3 la Campionatul National de Arme Traditionale (Botosani) la categoria THAO QUYEN fete centuri negre arme de lemn: IRENE NICA
• 2009 – Locul 1 la Campionatul de Arme Traditionale (Botosani) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre arme de lemn: DAN URSU
• 2009 – Locul 3 la Campionatul de Arme Traditionale (Botosoani) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre arme de lemn: FLORIN OBREJA
• 2009 – Locul 1 la Campionatul de Arme Traditionale (Botosani) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre arme cu lama si arme rare: FLORIN OBREJA
• 2009 – Locul 2 la Campionatul de Arme Traditionale (Botosani) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre arme cu lama si arme rare: DANIEL COJOCARIU
• 2009 – Locul 3 la Campionatul de Arme Traditionale (Botosani) la categoria lupta fete centuri negre: ROXANA RADUCU
• 2010 – Locul 2 la Campionatul National de Copii si Juniori (Bacau) la categoria THAO QUYEN fete 7-8 ani grade rosii: IRINA NICA
• 2010 – Locul 3 la Campionatul National de Copii si Juniori (Bacau) la categoria THAO QUYEN fete 9-10 ani grade rosii: ALICE BUTNARU
• 2010 – Locul 2 la Campionatul National de Copii si Juniori (Bacau) la categoria THAO QUYEN fete 11-12 ani grade rosii: THEODORA VUSATIUC STANUTA
• 2010 – Locl 2 la Campionatul National de Copii si Juniori (Bacau) la categoria THAO QUYEN baieti 7-8 ani grade rosii: DENIS CIOFU
• 2010 – Locul 3 la Campionatul National de Copii si Juniori (Bacau) la categoria THAO QUYEN baieti 13-15 ani : BOGDAN RADULESCU
• 2010 – Locul 3 la Campionatul National de Copii si Juniori (Bacau) la categoria lupta fete 13-15 ani: ANDRA NICA, MARIA MAGDALENA DUZINSCHI, IOANA MOISUC
• 2010 – Locul 2 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Roman) la categoria THAO QUYEN fete grade: CATALINA ZAMFIR
• 2010 – Locul 2 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Roman) la categoria THAO QUYEN baieti grade: FELIX DIUMEA
• 2010 – Locul 3 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Roman) la categoria THAO QUYEN baieti grade: ROBERTO LUIGI ANITOAIE
• 2010 – Locul 2 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Roman) la categoria THAO QUYEN fete centuri negre: IRENE NICA
• 2010 – Locul 3 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Roman) la categoria THAO QUYEN fete >centuri negre 1 Dang: ROXANA RADUCU
• 2010 – Locul 1 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Roman) la categoria THAO QUYEN baieti >centuri negre 2 Dang: FLORIN OBREJA
• 2010 – Locul 2 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Roman) la categoria lupta fete grade: CATALINA ZAMFIR, IRINA BOCA
• 2010 – Locul 3 la Campionatul National de Qwan Ki Do (Roman) la categoria lupta fete centuri negre: ROXANA RADUCU, MARIA MOISEI, IRENE NICA
• 2010 – Locul 1 la Campionatul National de Arme Traditionale (Miercurea Ciuc) la categoria THAO QUYEN fete grade arme de lemn: ROXANA CALISTRU
• 2010 – Locul 2 la Campionatul National de Arme Traditionale (Mierucurea CIuc) la categoria THAO QUYEN baieti grade arme de lemn: ROBERTO LUIGI ANITOAIE
• 2010 – Locul 3 la Campionatul National de Arme Traditionale (Miercurea Ciuc) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre arme de lemn: PAUL TURCANU
• 2010 – Locul 1 la Campionatul National de Arme Traditionale (Miercurea Ciuc) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre arme cu lama si arme rare: FLORIN OBREJA
• 2010 – Locul 3 la Campionatul Natinal de Arme Traditionale (Miercurea Ciuc) la categoria THAO QUYEN baieti centuri negre arme cu lama si arme rare: PAUL TURCANU
• 2010 – Locul 3 la Campionatul National de Arme Traditionale (Miercurea CIuc) la categoria lupta fete centuri negre: IRENE NICA
• 2010 – Locul 3 la Campionatul National de Arme Traditionale (Miercurea Ciuc) la categoria lupta baieti centuri negre: CODRUT BEFU